Представник Зеленського дивно прокоментував ідею про введення регіональних мов в Україні

У команді Зеленського намітилися значні внутрішні суперечності

Представник Зеленського дивно прокоментував ідею про введення регіональних мов в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук різко відхрестився від пропозиції глави Офісу президента Андрія Богдана про визнання російської мови як регіональної у Донецькій та Луганській областях.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, свою думку Стефанчук висловив в ефірі ток-шоу “Свобода слова“.

Loading...

Богдан запропонував ввести на Донбасі українську як державну мову та дозволити користуватися російською у якості регіональної мови.

При цьому не всі у команді Зеленського поділяють цю думку. Коментар Руслана Стефанчука з цього приводу демонструє, що у команді є значні суперечності.

“Заява керівника Офісу президента Андрія Богдана про можливий референдум про визнання російської мови як регіональної на Донбасі є його особистою думкою. Це однозначно, мені здається, потрібно трактувати як особисту позицію Богдана, так як вона не зовсім корелюється з тим, що заявлено в програмі нашій партії. Так як для нас визначальним є положення статті 10 Конституції України, відповідно до якої єдиною державною мовою України є українська мова”, – спробував пом’якшити слова Богдана Стефанчук.

А тим часом Володимир Зеленський звільнив голів п’яти районних державних адміністрацій у на Київщині.

Джерело: Народна Правда