Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот через Зеленського

Потерпілі і родичі загиблих в ДТП побоюються, що справу спускають "на гальмах"

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот через Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Постраждалі внаслідок сметрельної аварії у Харкові, що сталася в 2017 році, вирішили звернутися до президента України Володимира  Зеленського через затягування апеляційного розгляду справи з боку захисту винуватиці ДТП Олени Зайцевої.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці у  Facebook повідомила адвокат потерпілих в аварії Лариса Матвєєва.

За словами адвоката, потерпілі і родичі загиблих в ДТП побоюються навмисного затягування апеляційного розгляду з боку захисту Олени Зайцевої  і просять президента взяти цю резонансну справу під особистий контроль.

«Постраждалі у справі Зайцевої та Дронова вирішили звернутися до президента і громадськості, оскільки побоюються, що затягування апеляційного розгляду з боку захисту Зайцевої (багатомісячне “ознайомлення” з матеріалами справи) не було “випадковим”. Я особисто більше розраховую саме на можливість контролю громадськості і присутність журналістів, оскільки вважаю, що саме це допомогло отримати максимальне покарання для обвинувачених – єдиний справедливий вирок, про який просили постраждалі», – пише вона.

Матвєєва також нагадала, що відповідно до п. 18 і п. 20 ч.1 ст. 7 КПК України, серед загальних принципів кримінального провадження є публічність, гласність і відкритість судового провадження.

Нагадаємо,  раніше стало відомо, що засуджена водійка “Лексуса” Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку – замість десяти років в’язниці вона просить п’ять років умовного покарання.

Джерело: Народна Правда