Тютюнові виробі знову подорожчали: чому і наскільки

Сигарети зростуть у ціні щонайменше на 9%

Тютюнові виробі знову подорожчали: чому і наскільки
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

З 1 липня 2019 року в Україні на 9%  зросли ставки акцизного податку на тютюнові вироби.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це сталося через набрання чинності змін до Податкового кодексу, за які Верховна Рада проголосувала у листопаді 2018 року разом з ухваленням Державного бюджету на 2019 рік.

Так, мінімальне акцизне податкове зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів за станом на 1 січня 2019 року для сигарет без фільтру і з фільтром за 1000 штук становило 927,84 грн, з 1 липня його вартість зросла до 1011,35 грн.

Як відомо, Верховна Рада прийняла закон про Державний бюджет на 2019 рік і пов’язані з ним зміни до Податкового кодексу в листопаді 2018 року. Відповідно до ухвалених змін підвищення акцизу на тютюнові вироби на 9% передбачалося з 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, днями співробітники Служби безпеки України в ході спецоперації в Закарпатті вилучили найбільшу в історії партію контрабандних сигарет. Її вартість – 70 млн грн. Правоохоронці перекрили функціонування потужного каналу контрабанди сигарет, через який зловмисники поставляли контрабандні тютюнові вироби в країни Європейського Союзу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...