Україна втратила безвіз із двома країнами: що сталося

Причиною відміни безвізу для України стали зміни у візовій політиці  африканських республік Джибуті і Бенін

Україна втратила безвіз із двома країнами: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна втратила безвізовий режим із африканськими республіками Джибуті і Беніном, в результаті чого позиція країни опустилася в рейтингу паспортів світу із 40 на 44 місце.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в оновленому Індексі паспортів світу.

Причиною відміни безвізу для України стали зміни у візовій політиці  африканських республік Джибуті і Бенін, тому відтепер українці, які планують відвідати ці країни,  повинні будуть отримувати електронну візу замість візи після прибуття.

Україна втратила безвіз із двома країнами: що сталося

Лідерство  у рейтингу, як і раніше, утримують  Японія і Сінгапур, паспорти яких дозволяють відвідувати без віз 189 країн світу. На одну сходинку опустилася Південна Корея, яка розділяє лідерствоз Німеччиною і Фінляндією (187 країн). Трійку лідерів замикають Данія, Італія та Люксембург (186 країн).

У Henley&Partners зазначили, що зміни в перших рядках Індексу викликані здебільшого пом’якшенням візової політики Пакистану. З надією привабити туристів і стимулювати економіку Пакистан тепер пропонує візу під час прибуття громадянам 50 країн, включаючи Фінляндію, Швейцарію, Іспанію, Мальту.

Нагадаємо, з 11 червня 2017 року, коли в Україні почав діяти безвізовий режим, українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн Європейського Союзу. За два роки 9,2 мільйона громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже 3 мільйони – подорожували без віз.

Нагадаємо також, з квітня цього року українці можуть подорожувати без віз до Таїланду на термін до 30 днів.

Джерело: Народна Правда