УПЦ КП подала до суду на Мінкульт: подробиці

УПЦ КП просить суд скасувати свою ліквідацію

УПЦ КП подала до суду на Мінкульт: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) подала позов до Окружний адміністративний суд Києва, в якому просить суд скасувати рішення Міністерства культури про скасування реєстрації статуту УПЦ (КП).

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба суду.

“В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Міністерства культури України про скасування наказу, в частині, де зазначено, що втратили чинність накази Міністерства про реєстрацію в новій редакції Статуту релігійної організації “Київської патріархії Української Православної Церкви”, а також про нову редакцію Статуту про управління УПЦ КП”, – сказано в ньому.

В УПЦ КП просять суд визнати протиправним та скасувати наказ Мінкультури від 30 січня 2019 року про визнання таким, що втратив чинність, наказ про реєстрацію статуту УПЦ (КП) у новій редакції та про нову редакцію статуту про управління УПЦ (КП).

Нагадаємо, 20 червня в Києві з інціативи Почесного патріарха ПЦУ Філарета провели так званий “помісний собор Української православної церкви Київського патріархату”,  і, як очікувалося, прийняли рішення відновити ліквідовану УПЦ КП.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...