Дієтолог розповіла, як харчуватися ввечері для ефективного схуднення

Оптимально харчуватися за 3-4 години до сну

Дієтолог розповіла, як харчуватися ввечері для ефективного схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Останній прийом їжі повинен бути за 3-4 години до сну, щоб не заважати організму в нічний час витрачати енергію.

Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила український дієтолог Світлана Фус.

Loading...

За її словами, саме вночі виробляються соматотропний гормон і мелатонін (гормон сну). Ці гормони впливають на обмін речовин і утилізацію запасів жиру, призначених для покриття енергетичних витрат під час сну.

Фус підкреслила, що вночі триває робота всього організму, і на це він витрачає досить багато енергії, яку бере із запасів.

“Якщо поїсти перед сном, особливо багато солодкої їжі, виділяється гормон інсулін, який поповнює запаси і зменшує вироблення соматотропного гормону і мелатоніну, що їх витрачають”, – повідомила дієтолог.

Тому оптимально харчуватися за 3-4 години до сну, підсумувала Фус.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

За сколько часов до сна можно есть? Последний прием пищи должен быть за 3-4 часа до сна. Почему? ? Есть очень важные гормоны, которые вырабатываются ночью – соматотропный гормон и мелатонин – гормон сна, которые влияют на обмен веществ и утилизацию тех запасов жира, которые предназначены на покрытие энергетических трат во время сна. ? Ведь во время сна продолжается работа всего организма: работает сердце, легкие, печень, почки да и все остальные органы и системы. И на эту работу организм тратит достаточно много энергии, которую берет из наших запасов. Если поесть перед сном, особенно много сладкой еды, выделяется гормон инсулин, который пополняет наши запасы и уменьшает выработку соматотропного гормона и мелатонина, которые их тратят. ☝? Поэтому и нужно есть за 3-4 часа до сна, чтобы ночью не мешать организму тратить энергию. #чтобыхудетьнадоесть #диетологфус #диетологкиев #диетологонлайн #диетамбой

Допис, поширений Диетолог Светлана Фус (@dietolog.fus)

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали фрукт, який заважає схуднути.

Крім того, дієтолог звернула увагу на момент, який зазвичай ігнорують при схудненні. Відомо, що більшість людей (75-95%), які худнуть за допомогою дієти, після закінчення дієти не може утримати вагу. В деяких випадках він стає більше, ніж було до початку дієти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...