Смерть на “Лошарику”: стало відомо, як діяли моряки під час пожежі

Першим з човна підводники евакуювали цивільного

Смерть на “Лошарику”: стало відомо, як діяли моряки під час пожежі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу розкрив деякі подробиці загибелі моряків на глибоководному атомному підводному човні АС-12, відомому як «Лошарик»

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС, першим з “Лошарика” підводники евакуювали цивільного і, закривши за ним люк, продовжили гасити пожежу.

“У критичній ситуації моряки-підводники діяли героїчно. З відсіку, охопленого вогнем, в першу чергу евакуювали цивільного представника промисловості, задраїли за ним люк, щоб не допустити розповсюдження пожежі по всьому глибоководному апарату, а самі до кінця боролися за живучість корабля”, – заявив міністр на нараді з розслідування причин пожежі на борту апарату в Баренцевому морі.

Він додав, що підводники “ціною своїх життів виконали важку задачу – ліквідували осередок займання, врятували своїх товаришів і глибоководний апарат”. При цьому він не уточнив, скільком морякам вдалося вижити.
Шойгу додав, що всі загиблі на глибоководному апараті офіцери будуть представлені до держнагород.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про загибель чотирнадцяти моряків в результаті пожежі на глибоководному атомному підводному човні АС-12.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...