ЦВК виділила політичним партіям ефірний час на агітацію

Час буде надаватися в два етапи

ЦВК виділила політичним партіям ефірний час на агітацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія виділила політичним партіям ефірний час для агітації на загальнонаціональних мовниках – Суспільному телебаченні і Суспільному радіо.

Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Для проведення передвиборної агітації на дострокових виборах у ВР політичним партіям буде надано по 60 хвилин на загальнонаціональному каналі Громадського телебачення, і на загальнонаціональному каналі Громадського радіо. Час буде надаватися в два етапи, рівними частинами, за 30 хвилин.

Також ЦВК звернулася до Міністерства фінансів з пропозицією передбачити у проекті Державного бюджету України на 2020 рік Центральної виборчої комісії нову бюджетну програму “Відшкодування витрат політичних партій, пов’язаних з фінансуванням їх передвиборної агітації на виборах народних депутатів України”. ЦВК пропонує Мінфіну передбачити видатки за цією програмою у сумі 2 253 420 000 гривень.

Нагадаємо, Центральну виборчу комісію змусили ще раз переглянути документи про реєстрацію Андрія Клюєва кандидатом у народні депутати України, і винести рішення про реєстрацію/відмову.

Також, Центральна виборча комісія на своєму засіданні прийняла рішення зареєструвати кандидатом у народні депутати на позачергових виборах у Верховну Раду блогера Анатолія Шарія, який в 2013 році втік з України і попросив політичного притулку в Європі. Анатолій Шарій йде на вибори у Верховну Раду зі своєю політичною силою «Партія Шарія».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...