Європарламент обрав нового президента

Італієць Давид-Марія Сассолі отримав 345 голосів

Європарламент обрав нового президента
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Європарламент отримав нового президента – на цю посаду обраний італієць Давид-Марія Сассолі, який представляє Прогресивний альянс соціалістів і демократів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

Італієць став президентом Європейського парламенту за підсумками голосування у два тури. У другому турі за Сассолі віддали голоси 345 депутатів з необхідних 334. В цілому участь у голосуванні взяли 704 депутати, 37 бюлетенів виявилися недійсними.

Суперниками Сассолі були Ян Захраділ (Чехія), який отримав 160 голосів, Ска Келлер (Німеччина) із підтримкою у 119 голосів та Сіра Рего (Іспанія) із 43 голосами.

Результати голосування було оголошено тимчасовим головуючим Антоніо Таяні, який був попереднім президентом Європейського парламенту.

Європарламент одразу ж почув коротку промову з вуст нового очільника, який зайняв крісло президента одразу після оголошення його перемоги.

Нагадаємо, 1 липня Голова Євроради Дональд Туск через необхідність додаткових двосторонніх консультацій щодо кандидатур на ключові пости в євроструктурах, був змушений призупинити саміт Європейського союзу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...