Підпалив, щоб зміцнити стосунки: відкрилися нові подробиці трагедії в Запоріжжі

Посварився, випив і вирішив провчити

Підпалив, щоб зміцнити стосунки: відкрилися нові подробиці трагедії в Запоріжжі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Плаче, просить пробачення і одночасно заперечує свою провину – так веде себе на суді 28-річний хлопець, який підпалив свою співмешканку в Запоріжжі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, повідомляються подробиці в сюжеті ТСН.

“Не хотів підпалювати. Я хотів налякати і тим самим скріпити стосунки”, – каже хлопець дівчини Віталій Чайковський в суді.

Раніше відносини пари виглядали як неймовірна історія кохання, в соціальних мережах дівчина хвалилася подарунками, букетами, а хлопця називала чоловіком. Одночасно зізнавалася в тому, що пара часто сварилася, але нібито це додавало градус відносини.

“Чоловік схопив пляшку з водою, я – ковдру. Вибігли. Першим гасив її хлопець, він не думав, що так вийде. Він говорив, що її дуже любив і ревнував, а вона дражнила”, – розповіла сусідка, безпосередній очевидець трагедії.

“Так, він її постійно ревнував, вона практично постійно вдома сиділа”, – поділилася подруга Катерина Власова.

“Я не тямив, що робив. Ми стояли поруч. Через цигарку спалахнули удвох”, – зі сльозами на очах зізнався винуватець трагедії Віталій Чайковський.

Дівчина продовжує знаходиться в опіковому шоці, в реанімації.

За словами Чайковського, він офіційно безробітний, родом з Донецької області, розлучений (є дитина), жив за рахунок батьків.

Нагадаємо, у Запоріжжі хлопець підпалив співмешканку посеред вулиці, дівчина отримала страшні опіки. Повідомлялося, що чоловік після сварки облив горючою речовиною свою дівчину і підпалив. 22-річна потерпіла отримала 90% опіків тулуба, кінцівок і голови, її госпіталізували.

Джерело: Народна Правда