Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів

В Україні стартувала вступна кампанія: як подати документи через електронний кабінет вступника 2019

Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Публікації
Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів
ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019

В Україні стартувала вступна кампанія 2019 року.З 1 липня абітурієнти можуть реєструвати електронні кабінети, через які з 10 по 22 число цього місяця можна буде подавати заяви до вузів. На бюджет в цьому році потраплять 182 600 осіб. НАРОДНА ПРАВДА, розповість як зареєструвати електронний кабінет вступника і подати заяву онлайн, а також, які терміни вступної кампанії в 2019 році.

Вступна кампанія в 2019 році буде більш компактною, ніж у минулому. Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів почалася 1 липня.

Loading...

Вступна кампанія 2019 : терміни подачі документів 2019

 • 10 липня – прийом заяв і документів від вступників (крім вищих військових навчальних закладів, вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів).
 • 16 липня 2019 про 18:00 – закінчується час подачі документів для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.
 • 17-19 липня – прийом документів абітурієнтів,що здають вступні іспити або проходять співбесіди.
 • 22 липня 2019 0 18:00 – закінчується час подачі документів для осіб, вступників тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Оприлюднення рейтингових списків вступників також змістилася в часі: у минулому році їх оголосили 1 серпня, в цьому році – 26 липня.

Терміни подачі медичних оглядів

До 9 липня 2019 року потрібно пройти медичні огляди та інші до конкурсні процедури, якщо це необхідно для особливих умов конкурсного відбору за відповідним конкурсних пропозицій.

Графік проведення іспитів

 • з 01 по 10 липня – творчі конкурси
 • з 17 по 22 липня – вступні екзамени
 • з 17 по 19 липня – співбесіди

Оприлюднення рейтингових списків і зарахування

 • 26 липня – оприлюднення списку рекомендованих до зарахування
 • до 31 липня – подаються документи в паперовому вигляді від рекомендованих до зарахування
 • 01 серпня – зарахування на бюджет
 • до 30 вересня – зарахування на контракт

Які потрібні документи для вступу до ВНЗ

 • документ, що засвідчує особу (свідоцтво про народження, паспорт);
 • військовий квиток або приписне – для військовозобов’язаних;
 • документ про освіту і додаток до нього (атестат);
 • сертифікат ЗНО;
 • 4 кольорові фотографії розміром 3Х4;
 • документ, що підтверджує право вступу за конкурсом;
 • медична довідка 086-у (на вимогу Вузу).

Крім оригіналів вищевказаних документів, також необхідно подавати їх копії, які завіряються приймальною комісією. На деякі спеціальності Внз можуть самостійно встановлювати перелік документів, в тому числі і додаткових.

У 2019 році медична довідка для вступу до ВУЗУ не потрібна, але на деякі спеціальності навчальні заклади можуть її вимагати.

У скільки Вузів можна подавати документи

У 2019 р. можна подати до 7 заяв на бюджетну форму навчання, але не більш, ніж на 4 спеціальності.

При вступі на контракт кількість заяв необмежено.

Як зареєструвати електронний кабінет вступника 2019

Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ В ВУЗ 2019

Щоб подати заяву до внз, потрібно спочатку зареєструвати електронний кабінет вступника. Це місце, куди майбутні студенти повинні завантажити свої документи з оцінками і звідки можна буде подавати заяви до вузів. У деяких випадках заяви потрібно буде подавати все ще в паперовій формі. Мова йде про спеціальні умови для надходження – співбесіди та конкурси. Отож читайте уважно умови прийому у вузи.

Створити особистий кабінет для вступу потрібно на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Щоб зареєструватися, потрібно перейти за посиланням.

У відведений для цього поле потрібно ввести електронну адресу. На цю адресу вам прийде лист для активації доступу в кабінет вступника. Ця адреса буде вашим логіном для входу в електронний кабінет.

 • Придумати пароль для реєстрації і запам’ятати його.
 • Вести дані сертифіката ЗНО: номер (7 цифр), сін (4 цифри), рік отримання сертифіката. Подавати заяви онлайн можна за сертифікатами ЗНО з 2017, 2018 і 2019 роки.
 • Написати дані атестату про повну середню освіту: серію (2 букви), номер (8 цифр) і середній бал атестата.
Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів
РЕЄСТРАЦІЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ВСТУПНИКА 2019
 • Контактний телефон, середній бал додатка до атестата
Контактні телефони потрібні для оперативного зв’язку вузів із вступниками. Працівники приймальних комісій вимагають оперативного зв’язку з вступниками або їх батьками, тому вкажіть кілька телефонних номерів.
 • Завантаження кольорової фотографії абітурієнта
Вступна кампанія 2019: реєстрація, терміни подачі документів
ОФОРМЛЕННЯ КАБІНЕТУ АБІТУРІЄНТА 2019
Файл потрібно завантажувати в форматі JPG (JPEG, PNG). Крім цього, в пункті Дані абітурієнта, потрібно додати фотографію 3х4 см. Відзначимо, що максимальний розмір сканкопий і фотографії не повинен перевищувати 1 Мб. Зменшити розмір файлу, можна через стандартну програму Paint, яка є на кожному комп’ютері. Документи вважаються підтвердженими після реєстрації у вузі. Остаточна перевірка здійснюється вже при подачі в установи освіти оригіналів документів.

 • Перевірка даних сертифікатів ЗНО 2019
 • Завантаження додатка до атестата про середню освіту вступника

Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу 1 Мб. Середній бал додатка до атестата вважається підтвердженим після реєстрації у Вузі першої заяви, поданої вступником (остаточна перевірка – при подачі до внз оригіналів).

Рекомендації щодо зменшення розміру сканованого документа

Якщо зображення має розмір більше 1 Мб, виникне помилка при завантаженні. Тому необхідно змінити розмір файлу. Наприклад, за допомогою програми PAINT (яка за замовчуванням встановлена на комп’ютерах з операційною системою Windows). Відкрийте зображення з допомогою вищевказаної програми. У верхньому куті натисніть напис ПОМІНЯТИ РОЗМІР,це відкриє діалогове вікно.

У вікні в полі По горизонталі замість 100% впишіть 50% (або стільки, на скільки Ви хочете зменшити ваше зображення). Поле По вертикалі змінюється автоматично (якщо встановлений прапорець Зберегти пропорції). Для підтвердження зміни, натисніть ОК.

У вікні зображення натисніть Зберегти , щоб зберегти відсканований документ зменшеного розміру.

Як подати заяву на вступ до ВНЗ

Для подачі заяви на вступ до внз (не більше 7 заяв на 4 спеціальності) потрібно в особистому кабінеті вступника натиснути подача заяв, виставити необхідні параметри пошуку пропозиції, після чого вибрати конкретне.

В обраному реченні потрібно натиснути ПОДАТИ ЗАЯВУ . У віконці конкурсну пропозицію у пункті загальна інформація потрібно встановити пріоритетність та інші позначки, вибрати необхідні сертифікати, після чого натиснути ПОДАТИ ЗАЯВУПІДТВЕРДИТИ.

Додаткову інформацію по роботі з електронним кабінетом можна знайти в інструкціях Міністерства освіти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...