Дієтолог пояснила, які жири корисні для організму людини

Жири є своєрідним будівельним матеріалом для організму

Дієтолог пояснила, які жири корисні для організму людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Жири – невід’ємний компонент дуже багатьох продуктів і дуже часто є корисними для організму. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна розповіла, які жири не варто боятися включати в свій раціон.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише 7mednews.

За словами фахівця, жири є свого роду будівельним матеріалом, тому їхнє вживання вкрай важливо. До корисних жирів, які просто необхідні нашому організму, можна віднести рослинні жири. Вони містяться в оліях – оливковій та соняшниковій. До складу цих олій входять жирні кислоти, а також вітамін Е. Єдиний мінус – при смаженні ці олії втрачають свою користь і, навпаки, стають дуже шкідливими. Тому оливкову і соняшникову олію вживати краще в природному вигляді. А ось від пальмовоїолії  варто відмовитися взагалі – там нічого корисного немає.

Молочні жири теж можуть бути корисними, але в невеликих кількостях. Якщо не перевищувати норми споживання вершків або сметани, то вони допоможуть в регуляції рівня гормонів і в захисті нервової системи.

Крім того, до корисних жирів дієтолог віднесла і сало. Але тут важливо, щоб сало було саме підшкірним. Спеціаліст підкреслила, що таке сало здатне знижувати запальні процеси в організмі. Особливо воно корисне в холодну пору року.

Нагадаємо, американські вчені дійшли висновку, що регулярне вживання червоного м’яса підвищує рівень ТМАО (триметиламін N-оксид) в крові, що загрожує розвитком серцево-судинних захворювань.

Джерело: Народна Правда