Екс-генпрокурор зробив несподіване зізнання щодо вбивства Шеремета

Замовником вбивства журналіста Павла Шеремета може бути людина, що займає досить високу посаду

Екс-генпрокурор зробив несподіване зізнання щодо вбивства Шеремета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-генпрокурор Віктор Шокін розповів, хто може стояти за смертю журналіста Павла Шеремета, вбитого в липні 2016 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив в інтерв’ю “Стране”.

Loading...

До вбивства журналіста Павла Шеремета може бути причетний один з високопоставлених народних депутатів.

“Людина, яка, як я вважаю, в цьому брала участь як замовник, займала раніше і займає досить високу посаду”, – сказав він.

Однак озвучити публічно прізвище екс-чиновник відмовився.

“Але я припускаю і, як говорив раніше, практично впевнений… Щоб сказати з гарантією, необхідно провести слідчі дії певного характеру. Причому там зовсім небагато треба зробити. Я вже пропонував, що для цього необхідно просто повернути групу, яка розслідувала справу про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе… Ті, хто ведуть справу Шеремета, мене чудово зрозуміли. Я зустрічався з колегами, які вели історію з Гонгадзе – вони вважають, що в моїх словах є, як мінімум, значна частка правди. Це не 100%, і треба це перевірити – все займе місяць, не більше. Тоді можна було б поставити крапку в цій справі. Зв’язок між цими справами, швидше за все, є”, – Шокін відповів на питання, хто насправді стоїть за смертю журналіста.

Нагадаємо, у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета встановлено особу, яка може мати відношення до злочину.

Також в липні 2018 року перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін заявляв, що слідство встановило людину, яка може бути причетна до вбивства журналіста Павла Шеремета, але її потрібно ще ідентифікувати. Він також зазначав, що оперативники опрацювали понад 3 тисяч терабайт відеоматеріалів, вилучених під час слідчо-оперативних заходів.

Джерело: Народна Правда