Стало відомо, про що будуть домовлятися на саміті Україна-ЄС

На саміті "Україна-ЄС" обговорять Азовське море і російські паспорти на Донбасі

Стало відомо, про що будуть домовлятися на саміті Україна-ЄС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У понеділок, 8 липня 2019 року, на 21-му саміті Україна – Європейський Союз, який відбудеться у Києві, обговорять ситуацію в Азовському морі і додаткову підтримку регіону. На заході головуватимуть президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Європейської Ради, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Відзначається, що на зустрічі обговорять ситуацію в Азовському морі і додаткові заходи підтримки регіону. Як зазначається, лідери засудять видачу російських паспортів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

“Крім того, лідери ЄС та України обміняються думками про пріоритети відносин між ЄС і Україною. Вони розглянуть наступні кроки в реалізації угоди про асоціацію. Лідери розглянуть прогрес в українській програмі реформ, особливо в боротьбі з корупцією, і підтримку ЄС цього процесу. Реформи в енергетичному секторі, в управлінні та дотримання верховенства закону також знаходяться на порядку денному “, – йдеться в повідомленні.

Також планується обговорення прогресу в українських реформах, особливо в боротьбі з корупцією, і підтримку ЄС їх проведення.

“Реформи в енергетичному секторі та дотримання верховенства закону також на порядку денному”, – сказано в повідомленні.

Крім цього співрозмовники обговорять питання двосторонньої торгівлі та зони вільної торгівлі.

Нагадаємо, в Київ для участі у 21-му саміті «Україна-ЄС», який відбудеться 8 липня, приїдуть президенти Європейської Ради Дональд Туск та Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, а також верховний представник Європейського Союзу Федеріка Могерини і єврокомісар Йоханнес Хан. На саміті «Україна — ЄС» планується прийняти спільну заяву і підписати 5 фінансових угод.

Джерело: Народна Правда
загрузка...