Волкер похвалив Зеленського та розповів про майбутню зустріч з Трампом

Зустріч президентів України і США відбудеться найближчим часом

Волкер похвалив Зеленського та розповів про майбутню зустріч з Трампом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що в найближчому майбутньому повинна відбутися зустріч президента України Володимира Зеленського та американського лідера Дональда Трампа.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю Голосу Америки.

“Ми чекаємо його (президента України Володимира Зеленського – Ред.) візит. Дата ще не призначена. Це питання найближчого майбутнього. Дуже важливо, щоб обидва президенти зустрілися. Вони ніколи раніше не зустрічалися, хоча і спілкувалися по телефону”, – зазначив Волкер.

За його словами, США хочуть дати Зеленському сигнал, що повністю підтримують його зусилля в питанні “реальних реформ в Україні”.

“Це реальна можливість для України. Якщо Зеленський зможе це зробити, він дозволить Україні відірватися від спадщини минулого”, – підкреслив Волкер.

Волкер вважає, що розведення сил у Станиці Луганській – є дуже позитивним кроком, який привертає увагу до бездіяльності Росії “.

“Україна повинна зіграти роль лідера в нормандської процесі, одночасно США будуть продовжувати підтримувати її дії”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше спецпредставник США з питань України Курт Волкер позитивно оцінив відведення українських військових під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській. Волкер наголосив, що тепер настала черга Росії вжити заходів для припинення вогню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...