Найпопулярніший телепедіатр України розвінчав міфи про молочні зуби

Лікар Комаровський заспокоїв батьків

Найпопулярніший телепедіатр України розвінчав міфи про молочні зуби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відомий український педіатр Євген Комаровський заспокоїв батьків маленьких дітей, у яких довго не ростуть молочні зуби,  і розвіяв популярний міф про зв’язок між відсутністю молочних зубів у дитини і проблемами зі здоров’ям.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Комаровський розповів у своєму  Instagram.

У властивій йому жартівливо-добродушній манері Комаровський порадив батькам не нервуватися і поменше заглядати дітям в рот – дітей, у яких не виростають зуби, не буває.

За його словами, така патологія можлива, “якщо у дитини є важкі порушення обміну кальцію і фосфору або важкий рахіт”.

“Але не буває такого, що все на місці, а зубів немає. Якщо у неї тричі були переломи рук, ноги колесом, голова квадратом, ще й зуби не ростуть – це свідчить про якусь загальну серйозну хворобу. Але, якщо все нормально, дитина посміхається, розвивається, все добре, але зубів немає, потерпіть”, – резюмував педіатр.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Вопрос: ⠀ Что делать, если у ребенка долго не растут молочные зубы? ⠀ Ответ: ⠀ Перестать заглядывать ему в рот – это самый главный совет. Детей, у которых не вырастают зубы не бывает. Прямой взаимосвязи между состоянием здоровья и отсутствием молочных зубов также нет. Успокойтесь. Я свою жизнь, посмотрев более полумиллиона детей, ребенка, у которого не выросли зубы, не видел ни разу. Другой вопрос в том, что, да, когда у вас появились зубы, то он такой, как все. Расслабьтесь. ⠀ Не бывает такого, чтобы, например, все в порядке… то есть если ребенка есть тяжелые нарушения обмена кальция и фосфора, если у него есть тяжелый рахит, но не бывает такого, что всё на месте, а зубов нет. То есть, если у него три раза были переломы рук, ноги колесом, голова квадратом, еще и зубы не растут – да, есть какая-то общая серьезная болезнь. Но, если все нормально, улыбается, развивается, всё хорошо, но зубов нет, потерпите. Перестаньте заглядывать в рот ребенку. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #зубы #дети #родительство

Допис, поширений Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy)

Нагадаємо, медики знайшли спосіб лікувати зуби без болю. Група вчених з Вашингтонського університету створила спеціальну суміш на основі пептидів, яка здатна відновити втрачену емаль зуба.

Також раніше стоматологи попередили про шкоду для зубів, яку може принести вживання морозива.

Раніше ми розповідали, що міжнародна група лікарів-стоматологів з Європи розповіла, що деякі овочі негативно позначаються на здоров’ї зубів. Вони можуть, як привести до утворення карієсу, так і до різних захворювань ясен.

Джерело: Народна Правда