“Постреволюційний” прем’єр Молдови зібралася в Україну: що відомо

Прем'єр Молдови Санду збирається з візитами до Києва і Берліна

”Постреволюційний” прем’єр Молдови зібралася в Україну: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр Молдови Майя Санду 11 липня відвідає Україну з офіційним візитом на запрошення президента Володимира Зеленського.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Майя Санду подякувала президентові України за запрошення і готовність зустрітися в такі стислі терміни.

“У Молдови та України схожі проблеми, особливо в тому, що стосується боротьби з корупцією, побудови демократичних і функціональних держав, орієнтованих на вирішення проблем громадян”, – йдеться в повідомленні.

Прем’єр-міністр Молдови підкреслила, що обидві країни орієнтовані на європейську інтеграцію, і зазначила, що тісна співпраця Молдови та України сприятливо позначиться “і безпеки в регіоні, і на життя громадян обох країн”.

Також 16 липня Санду вирушить до Берліна на запрошення канцлера Німеччини Ангели Меркель.

“Хочу висловити особливу подяку канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, яка запросила з візитом в перші тижні мого мандата, але особливо – за постійну підтримку Німеччини громадян Молдови. Німеччина завжди була надійним союзником Молдови в просуванні і зміцненні демократії у нашій країні, підтримуючи стратегічні устремління Молдови”, – додала Санду.

Нагадаємо, У понеділок, 8 липня 2019 року, на 21-му саміті Україна — Європейський Союз, який відбудеться у Києві, обговорять ситуацію в Азовському морі і додаткову підтримку регіону. На саміті будуть головувати президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Джерело: Народна Правда