Психологи пояснили зростання агресивності у надто спекотні дні

Спека може сприяти розвитку фобій і нападів агресії

Психологи пояснили зростання агресивності у надто спекотні дні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Експерти в області медицини і психології стверджують, що спека з великою ймовірністю може спровокувати в людини прояви нетипової агресивної поведінки і виникнення фобій. Це відбувається через прискорену стомлюваність головного мозку під дією спеки, що згодом позначається не тільки на психофізичному стані, але і на якості сну, концентрації уваги і апетиті.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання Cikavosti.

Експерти стверджують, що вплив високої температури повітря негативно позначається на організмі людини, провокуючи стрес і, як наслідок, нетипову для людини поведінку з нападами агресії або імпульсивності.

Нерідко саме високі температури є причиною сварок в робочому колективі і агресивних випадів у бік колег. Крім цього, спека провокує почуття тривожності, яке у свою чергу здатне призвести до розвитку фобій і страхів.

Експерти рекомендують у цей період знизити до мінімуму фізичні та розумові навантаження, а споживання води, навпаки, збільшити. Також варто подбати про комфорт під час сну, не вживати кофеїн, напої з вмістом алкоголю, що посилюють негативний вплив спеки на організм.

До слова, синоптики кажуть, що липень обіцяє бути нетиповим – середньомісячні показники температур наближатимуться до позначки  20-24,5 градусів тепла (класичні показники 17-22 градудсов), що на 1,1-2,5 градуса вище середніх багаторічних значень.

Джерело: Народна Правда