Революція в медицині: американські лікарі винайшли засіб від ВІЛ

Це - революційне відкриття потенційно може врятувати мільйони життів.

Революція в медицині: американські лікарі винайшли засіб від ВІЛ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Ученим зі США вдалося повністю видалити ВІЛ з генома інфікованих лабораторних мишей за допомогою двоетапної терапії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Daily Mail.

Loading...

Відзначається, що вилікувалися двоє з семи піддослідних гризунів. Група на чолі з Говардом Гендельманом і Камелем Халілі розробила двоетапну стратегію боротьби з вірусом імунодефіциту людини. В основу терапії ліг антиретровірусний препарат LASER ART, який повільно «заганяє вірус в кут».

Це революційне відкриття потенційно може врятувати мільйони життів.

Раніше вчені вже розробили подібні ліки, що змушували ВІЛ-клітини самознищуватися і відмирати.

Вчені з США відзначили, що для комплексного лікування ВІЛ необхідно боротися не тільки з активним вірусом, але і з його генетичним кодом в інфікованих клітинах. Іншими словами, варто не тільки знищувати вже заражені клітини, але й запобігти їх появі в майбутньому, щоб уникнути ймовірності повторного зараження.

Далі розроблений препарат від ВІЛ буде проходити клінічні випробування. Якщо його позитивну дію на клітини вірусу підтвердять, то у людства з’явиться шанс повністю перемогти захворювання і запобігти його розвитку.

Нагадаємо, лікарі зафіксували другий випадок лікування пацієнта від синдрому набутого імунодефіциту людини.

Як повідомлялося раніше, смертність у світі від Сніду знижується — в 2017 році померло 940 тисяч чоловік. Незважаючи на те, що цифра величезна, це вдвічі менше людей, ніж у 2005 році. Всього з початку епідемії від Сніду в усьому світі померли 5,5 млн осіб. Такої великої кількості померлих могло не бути, якби хворим вчасно поставили діагноз і призначили ефективне лікування. З цим в Україні проблеми, тільки 40% ВІЛ-інфікованих людей отримують високоефективну антиретровірусну терапію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...