Сили спеціальних операцій отримали заміну Кривоносу: що відомо

Раніше цю посаду займав полковник Кривоніс.

Сили спеціальних операцій отримали заміну Кривоносу: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Призначений новий заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, з посиланням на LB.ua, ним став командир 8-го полку спеціального призначення в/ч 0553 (Хмельницький) Олег Нечаєв.

Loading...

“На новій посаді зроблю все від мене залежне для зміцнення бойових можливостей ССО і якнайшвидшого звільнення нашої землі від агресора”, – повідомив виданню офіцер.

Посада була вакантною з 12 березня 2019 року, коли полковник Сергій Кривонос був призначений першим заступником секретаря РНБО.

Олег Нечаєв – полковник Збройних сил України, випускник Одеського інституту сухопутних військ Національного університету оборони України. У 2003-2004 роках перебував у складі миротворчого контингенту в Іраку, з початку бойових дій на сході України брав активну участь в антитерористичній операції (зараз операція Об’єднаних сил), нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Сили спеціальних операцій отримали заміну Кривоносу: що відомо

СЗГ – наймолодший окремий вид у Збройних силах України, створений 28 липня 2016 року указом Президента за підтримки іноземних партнерів країн-членів НАТО. В СЗГ входять 3-й (Кропивницький) і 8-й (Хмельницький) полки спеціального призначення, 73-ї морської (Очаків) і 140-й центри спеціального призначення, а також 142 навчальний центр у Бердичеві.

Нагадаємо, з початку проведення операції Об’єднаних сил групи розмінування ДСНС обстежили понад 5 тисяч га території і знешкодили понад 21 тисячі вибухонебезпечних предметів в Донецькій і Луганській областях.

Раніше повідомлялося, що протягом минулої доби, 5 липня, у районах проведення ООС російські бойовики 28 раз обстріляли українських захисників Донбасу, 12 разів при цьому застосувавши міномети заборонених калібрів.

Також повідомлялося, що спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва не може провести верифікацію розведення сил на Донбасі в районі Станиці Луганської, оскільки бойовики не розібрали свої фортифікаційні споруди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...