В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці

Текст документа, підготовленого українською делегацією, підтримали всі парламентарі, окрім представників Росії та одного італійця

В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

У суботу, 6 липня, комітет з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ схвалив резолюцію про мілітаризацію Російською Федерацією анексованого Криму, а також Чорного та Азовського морів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву члена постійної делегації України в ПА ОБСЄ Рефата Чубарова в Facebook.

Loading...

“Резолюція ОБСЄ щодо мілітарізації РФ тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, України, Чорного та Азовського морів, незважаючи на шалений опір і галас росіян, схвалена”, – розповів Чубаров.

За його словами, всього проект, який запропонувала українська делегація, підтримали 54 члени комітету, ще шестеро були проти і стільки ж – утрималися. Результати голосування Чубаров продублював на обкладинці проекту.

В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці

Тим часом, народний депутат України Сергій Висоцький, який також був присутній на засіданні, розповів, что проти ухвалення рішення голосувала російська делегація.

“54 парламентарії підтримали нас. Проти були лише п’ятеро росіян і один італієць”, – пояснив політик.

В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці

В ОБСЄ схвалили важливу резолюцію щодо Криму: перші подробиці

У документі від Росії зажадали повної деокупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, відведення Збройних сил РФ із України. Також Кремль закликають до повного виконання Мінських домовленостей.

Після затвердження профільним комітетом проект розглядатиметься на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Нагадаємо, раніше комітет ПА ОБСЄ відхилив поправку Росії, яка вимагала виключити з тексту резолюції слова про деокупацію Кримського півострова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...