Дострокові вибори в Раду: Верховний суд поставив крапку у цьому питанні

4 липня Шостий апеляційний адміністративний суд за позовом Аграрної партії України зобов'язав ЦВК провести пережеребкування партій

Дострокові вибори в Раду: Верховний суд поставив крапку у цьому питанні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Вибори до Верховної Ради, призначені на 21 липня, відбудуться – Касаційний суд у складі Верховного суду задовольнив апеляцію Центральної виборчої комісії та скасував рішення Шостого апеляційного адмінсуду про повторне жеребкування партій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в Facebook повідомляє секретар ЦВК Наталія Бернацька.

Дострокові вибори в Раду: Верховний суд поставив крапку у цьому питанні

Додамо, у прес-службі Касаційного адміністративного суду у коментарі “Українській правді” заявили про те, що апеляційні скарги ЦВК, політичних партій “Слуга народу”, “Сила і честь”, “Опозиційний блок” були задоволені, а рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2019 року – скасовано.

Як відомо, 21 липня мають відбутися вибори в Україні (до ВР). На момент судового рішення щодо  пережеребкування ЦВК надрукувала близько 5 мільйонів бюлетенів. Голова ЦВК Тетяна Сліпачук зазначала, що зупинення цього процесу через проведення нового жеребкування могло призвести до зриву виборів.

Про те, що вибори в Раду можуть бути зірвані говорив і голова політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков. Він заявляв, що для того, щоб передрукувати виборчі бюлетені, потрібно мати додаткові кошти, яких у бюджеті не передбачено.

Стало відомо кількість українців, які 21 липня будуть голосувати на позачергових виборах Верховної Ради України у іншому місці.

Джерело: Народна Правда