Катастрофи та неприємності: астрологи попередили про небезпеку у липні

Потерпіти треба до четверга

Катастрофи та неприємності: астрологи попередили про небезпеку у липні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий астролог Влад Росс дав астропрогноз на новий тиждень, 8-14 липня – якщо вірити гороскопу, він може принести катастрофи і неприємності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів виданню “Главред“.

“З 8 по 10 липня на нас чекає ще один кризовий період. В цей час існує підвищена небезпека ДТП, нещасних випадків і катастроф. Я б не радив літати на літаках і вертольотах”, – попередив астролог.

За його словами, також це може стати крапкою у сімейній кризі, руйнуванні стосунків, причому стосунки можуть псуватися як між шлюбними партнерами, так і між бізнес-партнерами.

Ситуація в небесній канцелярії прийде до ладу з четверга – на нас чекають більш-менш сприятливі дні.

“Після напруженої першої декади місяця трохи відпустить і стане легше. Цей час буде більш гармонійним. Принаймні, Марс і Меркурій на небі почнуть розходитися, не дозволяючи відбуватися таким конфліктам, як до цього в липні. У цей період буде вимальовуватися сприятливий “парус” хороших вдалих ситуацій”, – резюмував Росс.

Тим часом синоптики попередили, що липень буде нетиповим — середньомісячні показники температур наближатимуться до позначки 20-24,5 градусів тепла (класичні показники 17-22 градудсов), що на 1,1-2,5 градуси вище середніх багаторічних значень.

Джерело: Народна Правда