Пішов ти Володя, разом зі своїми рабами: у мережі захоплюються скандальною заявою журналіста на адресу Путіна

Пішов ти Володя, разом зі своїми рабами: у мережі захоплюються скандальною заявою журналіста на адресу Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Георгій Габунія, ведучий авторської програми на грузинському телеканалі “Руставі-2” записав нецензурне звернення до російського президента Володимира Путіна.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, телеканал “Руставі-2” видалив відео зі зверненням зі своєї сторінки в Facebook, ролик опублікував російський пропагандист Дмитро Смірнов у себе в Twitter.

“С**а ти підзаборна, лайно ти собаче, *** ти моржовая. На нашій гарній Землі немає місця такому убогому створенню, такому виродку як ти. Ти – смердючий окупант. Пішов ти в жопу, Володя. Іди …. разом зі своїми рабами”, – заявив Габунія.

Далі він перейшов до образ матері Путіна: “Ой, твоя мама мертва. Ой, як шкода. Побажав їй горіти у пеклі.

Генеральний директор телекомпанії “Руставі 2” Ніка Гварамія засудив лайку: “канал не підтримує таку нудну лайку у прямому ефірі”, від зазначив, що можна було зробити все в більш прийнятній формі. Гварамія також додав, що канал вважає неприпустимою таку самодіяльність. При цьому він підкреслив, що згоден з пафосом заяви Габунія і не має наміру вибачатися за нецензурну лайку  на адресу Путіна.

Слова Смірнова у Twitter активно коментують користувачі мережі.

“Ці люди абсолютно втратили все людське. Грузія – фантастичне розчарування”, – підкреслив Смирнов.

А у відповідь йому пишуть:

“Кепсько це переживуть такі, як Ви. І відгукнеться це Вашим дітям. Тому що готовність образитися тому, що обізвали вождя, називається холопством. А холопство, та ще передане у спадок – річ погана”,

“Так оскотиниться із зовнішньою політикою, що вже відкрито посилають на **й, це треба мати особливий талант. Не пригадаю жодного випадку до цього, щоб кого-небудь з правителів Росії так крили по матінці”,

“У росіян є дуже хороша приказка на цю тему: «Що посієш,те й пожнеш» «Який піп такий і прихід» Путін отримав те, що заробив!”,

“Та йди на… Нормальні люди себе з хуйлом не асоціюють. Путін – ворог росіян”,

“Фантастичне розчарування – це твій злодійкуватий ботоксний господар”,

“Путіну покажи, жополиз. Нехай порадіє”,

Це треба так задолбать, що президента країни **** сосят не соромлячись. Але ви ж самі цього хотіли. Радянський Союз був великою державою. При ньому Рейгана чмом ніхто не називав, і Афганістан ніхто недодержавою не оголошував. А ви як себе вели? Тепер пожинайте плоди величі”.

Нагадаємо, відома російська пропагандистка Ольга Скабєєва обурилася в мережі дорожнечею в продуктових магазинах РФ.

Джерело: Народна Правда