Раптово помер творець унікального музичного напрямку

Музикант створив мелодію, яку оцінили мільйони

Раптово помер творець унікального музичного напрямку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У Бразилії пішов з життя “батько боса нови”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “ТСН”,  у Ріо-де-Жанейро у віці 88 років помер “батько боса нови” Жуан Жілберту.

Його легендарні пісні ставали хітами для декількох поколінь і основою нового напрямку в бразильській та світовій музиці. Автор стилю боса нова виконував свою “лебедину пісню” до останніх днів життя. Доки на 98-му році життєвий шлях давно хворого музиканта не обірвався.

Здебільшого він мешкав у Ріо-де-Жанейро, де створив і показав світу мелодію, яку оцінили мільйони. Грайливі нотки джазу із елементами самби одразу понесли бразильців, а згодом і весь світ у танок. І тоді Жілберту назвали “батьком боса нови”. З цим званням він записав спільний альбом із американським саксофоністом Стенлі Гетсом і за це отримав свою статуетку Греммі. Далі гастролював Європою, Північною Америкою та Японією, знайомив усіх із новим власним музичним стилем.

Сьогодні весь світ пам’ятає його таким, як колись – вічним фанатом музики, талановитим гітаристом і справжнім джентельменом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники державного університету з бразильського Сан-Паулу вважають, що пізня вечеря може призвести до летального результату.

 

Джерело: Народна Правда