Російський депутат-астронавт розгледіла з космосу обстріли ЗСУ на Донбасі: відео маячні від делегації РФ

Космонавт Сєрова заявила, що в 2014 році з борту МКС бачила обстріли Донбасу з боку України

Російський депутат-астронавт розгледіла з космосу обстріли ЗСУ на Донбасі: відео маячні від делегації РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

У Люксембурзі, де проходить Парламентська асамблея ОБСЄ, депутат від Держдуми РФ Олена Сєрова заявила, що бачила з космосу, як українські снаряди «вбивають мирних жителів Донбасу».

Loading...

Кк передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Сєрова видала безглуздий фейк про те, що особисто бачила з борту МКС, як українські війська нібито бомбили мирних жителів Донбасу.

“З борту МКС неозброєним оком мені довелося побачити, як рвалися бомби і снаряди на території Донбасу та Луганська. І вони летіли з боку розташування ЗСУ. А в той час там гинули беззбройні люди, жінки, люди похилого віку, діти! Владі України нецікава безпека власного народу. Їм потрібен конфлікт. Нестабільність в Україні необхідна, щоб труїти Росію, впроваджувати русофобські настрої, тим самим приховуючи власні військові злочини”, – заявила Сєрова.

Нагадаємо, раніше російський депутат Леонід Калашніков заявив, що в Україні страчуватимуть людей, які говорять російською мовою.  За його словами, він прочитав книгу, в якій йшлося про тортури і страти тих, хто розмовляв російською мовою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...