Росія повністю припинила авіасполучення з Грузією

Відносини між Грузією і Росією були зіпсовані з початком війни в 2008 році, коли Кремль за традицією "захистив русский мир" у Південній Осетії

Росія повністю припинила авіасполучення з Грузією
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Сьогодні, 8 липня, вступає в силу заборона на пряме повітряне сполучення між Російською Федерацією та Грузією.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, рейси припиняють як російські, так і грузинські авіакомпанії.

Нагадаємо, в червні цього року російський президент Володимир Путін підписав указ, який забороняє російським авіакомпаніям здійснювати перевезення громадян у Грузію.

Російські ЗМІ зазначають, що прямі рейси виконували такі авіакомпанії: “Аерофлот”, S7, “Победа”, “Уральські авіалінії”, Red Wings, Smartavia, Georgian Airways і Myway Airlines. Вилетіти до Грузії і навпаки можна було з Москви, Санкт-Петербурга, Казані, Ростова-на-дону, Самари, Іркутську, Улан-Уде, Чіти, Жуковського, Пермі, Єкатеринбурга, Краснодара, Сочі, Новосибірська, Тбілісі, Батумі та Кутаїсі.

Як відомо відносини між Грузією і Росією були зіпсовані і розірвані з початком війни в 2008 році, коли Кремль за традицією “захистив русский мир” у Південній Осетії. Після серпневої війни Москва ще й визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Нагадаємо, влада Чехії без пояснень вирішили анулювати дозволи на польоти російської авіакомпанії ” Уральські авіалінії між містом Прага і аеропортами Жуковський (Москва) і Кольцово (Єкатеринбург).

Георгій Габунія, ведучий авторської програми на грузинському телеканалі «Руставі-2» записав нецензурне звернення до російського президента Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда