ЄС продовжить “кримські” санкції проти Росії

Санкції будуть продовжені на наступні 12 і шість місяців відповідно

ЄС продовжить “кримські” санкції проти Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що секторальні і “кримські” санкції Європейського Союзу проти Росії будуть продовжені на наступні 12 і шість місяців відповідно.

Про це він повідомив в Києві на спільній прес-конференції з лідерами ЄС за підсумками саміту Україна-ЄС, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Президент зазначив, що радий був дізнатися від наших європейських друзів, що їх позиція щодо поведінки Росії залишається чіткою і незмінною. Секторальні і “кримські” санкції будуть продовжені на наступні 12 і шість місяців відповідно.

Санкційна політика повинна бути продовжено до повного виконання мінських домовленостей, відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, підкреслив Зеленський.

“Будь ласка, не думайте, що “санкції” – це моє улюблене слово. Моє улюблене слово – “мир”. А санкційна політика – це останній цивілізований інструмент для його настання”, – додав глава України.

Нагадаємо, Європейський Союз підтвердив намір продовжувати надання Україні позики в рамках програми фінансової допомоги, але лише за умови виконання Україною низки вимог. Про це йдеться в підсумковому рішенні саміту Україна-ЄС, який відбувся сьогодні, 8 липня, у Києві.

Джерело: Народна Правда
загрузка...