Директор Руставі-2 про хамство щодо Путіна: рейтинг каналу різко зріс

Це абсолютно в межах закону і Конституції, - гендиректор «Руставі-2»

Директор Руставі-2 про хамство щодо Путіна: рейтинг каналу різко зріс
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Генеральний директор грузинського телеканалу «Руставі-2», журналіст якого Георгій Габунія нецензурно звернувся до президента Росії Володимира Путіна у прямому ефірі, заявив, що рейтинг каналу після інциденту збільшився.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Громадське, про це розповів гендиректор «Руставі-2» Ніка Гварамія.

Loading...

Він зазначив, що мета Габунії була «легітимною», проте форма, яку використав журналіст, лише зашкодила їй.

Керівництво каналу вважає таку форму неприйнятною, через що й відсторонило Габунію від ефіру на два місяці. Після того, як вони спливуть, журналіст знов працюватиме на каналі.

«Щодо реакції грузинської влади. Щоби не сказав Габунія, як би це неприйнятно не було для нас, для каналу, для когось ще, це абсолютно в межах закону і Конституції. І вирішувати з цього питання може лише керівництво каналу «Руставі-2», — додав Гварамія.

Він наголосив, що глядачі завжди мають можливість переключитися на інший канал, якщо їм не подобається те, що вони бачать.

«Але я вас запевняю, після цього рейтинг каналу тільки збільшився», – розповів гендиректор.

Нагадаємо, Георгій Габунія, ведучий авторської програми на грузинському телеканалі “Руставі-2” дозволив собі нецензурне та жорстке звернення до Володимира Путіна. У ньому він згадав не лише самого главу країни-окупанта, але й його батьків.

Джерело: Народна Правда