Кадиров об’явив журналіста “соромом грузинського народу” через слова про Путіна

Кадиров закликає ввести проти Грузії санкції

Кадиров об’явив журналіста “соромом грузинського народу” через слова про Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Чечні Рамзан Кадиров вважає, що грузинський телеведучий Георгій Габунія ображаючи Володимира Путіна, образив кожного росіянина. Політик закликав “закрити всі дороги, що ведуть з і до Грузії”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву Кадиров зробив у себе в Telegram.

Зокрема, глава Чечні називає журналіста Георгія Габунія “мерзотою і покидьком”, “боягузом і безстатевою істотою”. Кадиров впевнений, що Габунія – “ганьба грузинського народу і Грузії”.

Політик також упевнений, що керівництво каналу заздалегідь знало про витівку Габунія:

“Все сталося так, як було задумано телеканалом, а можливо і за стінами Руставі-2. Інакше Габунія був би відключений від прямого ефіру на перших же секундах … Керівництво каналу не могло не знати про наміри журналіста. Тому те, що трапилося, потрібно розцінювати як ретельно сплановану мерзенну акцію з боку Грузії, якщо протилежне не буде доведено владою країни. Інакше через три дні потрібно закрити всі дороги і стежки, що ведуть до і з Грузії”.

Кадиров закликає ввести санкції проти Грузії, які при цьому не торкнуться грузин-громадян РФ.

Кадиров об’явив журналіста “соромом грузинського народу” через слова про Путіна

Кадиров об’явив журналіста “соромом грузинського народу” через слова про Путіна

Нагадаємо, Георгій Габунія, ведучий авторської програми на грузинському телеканалі «Руставі-2» записав нецензурне звернення до російського президента Володимира Путіна. У своїй промові він назвав Путіна “с**ой підзаборною”, “собачим лайном”, “виродком”, “смердючим окупантом”. Він також побажав матері Путіна горіти у пеклі. Генеральний директор телекомпанії «Руставі 2» Ніка Гварамія засудив лайку, але підкреслив, що згоден з пафосом заяви Габунія і не має наміру вибачатися за нецензурну лайку на адресу Путіна.

Також повідомлялося, що за публічну образу Путіна журналіст телеканалу «Руставі 2» Георгій Габунія не понесе покарання, він може сплатити лише штраф або публічно вибачитися, але тільки за умови, якщо «потерпіла сторона» звернеться до суду.

Після того, як грузинський телеведучий Георгій Габунія образив Путіна, російська поп-група «Ласковый мая» прийняла рішення назавжди припинити гастрольну діяльність в Грузії.

Джерело: Народна Правда