Названо причини, з яких Штати не продавали Україні новітню зброю

Нам потрібно було зробити в Україні дві речі, - Чалий

Названо причини, з яких Штати не продавали Україні новітню зброю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Посол України в США Валерій Чалий заявив, що раніше США не продавали Україні новітню зброю через брак довіри по двох важливих пунктах.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це дипломат заявив у інтерв’ю “Голосу Америки”, відео якого оприлюднене на Facebook-сторінці Embassy of Ukraine in the USA/Посольство України в США.

Loading...

При цьому станом на зараз, після 2014 року рівень довіри США до України значно зріс, у зв’язку із чим став можливий продаж Україні озброєння.

Для того, щоб США почали довіряти Україні, необхідно було виконати дві умови.

“Нам потрібно було зробити в Україні дві речі – показати, що немає корупційної складової в тих поставках, які йдуть зі Сполучених Штатів, і що воно не потрапить ворогу через якісь корупційні дії, і що воно буде надійно збережено від попадання на російську сторону, будемо відвертими”, – зазначив Чалий.

Дипломат не конкретизував, яку саме зброю Україна отримає від Штатів, проте зазначив, що це буде озброєння, яким зараз користується армія США.

За його словами, лише протягом поточного року американська допомога на оборону та безпеку України склала 365 млн доларів, включно з 50 млн доларів на летальну зброю.

Нагадаємо, раніше Чалий заявив, що президент України Володимир Зеленський та глава США Дональд Трамп зустрінуться найближчими місяцями та додав, що очільники двох держав знайшли “хімію стосунків”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...