Названо секрет схуднення за допомогою стародавньої китайської практики розчісування

Шанувальники стародавньої китайської практики використовують спеціальні гребінці для всього тіла

Названо секрет схуднення за допомогою стародавньої китайської практики розчісування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Серед найбільш просунутих любителів здорового способу життя останнім часом почали входити в моду гребінці для тіла. Вважається, що розчісування тіла цими нехитрими пристроями покращує стан шкіри і дозволяє боротися з целюлітом, затримками вологи в організмі, сухістю, має омолоджувальну дію  і дозволяє боротися із зайвою вагою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Medikforum.

Прихильники процедури стверджують, що розчісування області голови  позбавляє від підвищеного рівня стресу і головного болю, а також сприяє росту волосся, а розчісування тіла сприяє більш регулярному дренажу лімфатичної системи, що нібито має виводити токсини з організму.

Подібного роду розчісування тіла відносяться до числа древніх китайських практик, які використовували десятки поколінь жителів Піднебесної. Розчісування є терапевтичним різновидом самомасажу, і ця практика спрямована на підвищення мікроциркуляції різних зон тіла, включаючи і обличчя. У Стародавньому Китаї для розчісування тіла використовували скребки з металу, але сьогодні більше поширені нефритові гребінця, які доставляють більше задоволення під час процедури.

Як відомо,  традиційна китайська медицина грунтується на існуванні так званих каналів для енергії Ци, або меридіанів. Вважається, що вони проходять по всьому тілу, а їх стимуляція може позитивно впливати на здоров’я.

Розчісування тіла, на думку китайських практиків, допоможе розблокувати ці енергетичні канали і відновити проток енергії.

Варто зауважити, що ніяких наукових підтверджень подібного роду поглядів немає, а вчені вважають, що багато різновидів традиційної китайської медицини можна цілком порівняти з ефектом плацебо.

Нагадаємо, раніше дієтолог-нутриціолог Катерина Толстікова розвінчала міфи про картоплю. Виявляється, що від помірної порції корнеплоду не товстіють, а от здоров’ю це піде лише на користь.

Джерело: Народна Правда