Образились через Путіна: “Ласковый май” назавжди відмовився виступати в Грузії

Незважаючи на гучну заяву, на пропозицію "Ласкового мая" мало хто відгукнувся

Образились через Путіна: “Ласковый май” назавжди відмовився виступати в Грузії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після того, як грузинський телеведучий Георгій Габунія в ефірі каналу “Руставі 2” в нецензурній формі образив президента Росії Володимира Путіна, російська поп-група “Ласковый май” прийняла рішення назавжди припинити гастрольну діяльність в Грузії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в Instagram повідомив продюсер колективу Андрій Разін.

Зазначимо, Разін почав свій пост з того, що ображати батьків не можна, але і сам перейшов на образи матері журналіста:

“Ця мерзота замахнувся на батьків нашого президента. Горіти цьому мерзотникові в пеклі. І народила ж якась піз.. це чудовисько”.

Зазначимо, незважаючи на гучну заяву, на пропозицію “Ласкавого мая” мало хто відгукнувся. Публікації 14 годин і за цей час вона зібрала лише 801 лайк.

Образились через Путіна: “Ласковый май” назавжди відмовився виступати в Грузії

Нагадаємо, Георгій Габунія, ведучий авторської програми на грузинському телеканалі «Руставі-2» записав нецензурне звернення до російського президента Володимира Путіна. У своїй промові він назвав Путіна “с**ой підзаборною”, “собачим лайном”, “виродком”, “смердючим окупантом”. Він також побажав матері Путіна горіти у пеклі. Генеральний директор телекомпанії «Руставі 2» Ніка Гварамія засудив лайку, але підкреслив, що згоден з пафосом заяви Габунія і не має наміру вибачатися за нецензурну лайку на адресу Путіна.

Також повідомлялося, що за публічну образу Путіна журналіст телеканалу «Руставі 2» Георгій Габунія не понесе покарання, він може сплатити лише штраф або публічно вибачитися, але тільки за умови, якщо «потерпіла сторона» звернеться до суду.

Джерело: Народна Правда