Психологи розповіли, від чого залежить щастя людини

Ключ до щастя - це вміння приймати те, чого ми не в силах змінити в нашому житті, - психолог

Психологи розповіли, від чого залежить щастя людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Психологи поділилися думками про основні секрети щастя – це здатність приймати те, що змінити неможливо, і зберігати баланс між складними і простими аспектами в життя.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на healthinfo.

Loading...

Зокрема, за словами кандидата наук в області філософії і психології Рафаели Калат, для того, щоб відчувати себе щасливим, необхідно вміти зберігати баланс між складними і простими аспектами життя, любити свою роботу та сферу діяльності.

«Очевидно, що ключ до щастя – це вміння приймати те, чого ми не в силах змінити в нашому житті. Для здобуття щастя потрібно вчитися позитивно сприймати навколишній світ, шукати позитивні моменти, причини жити», – наголосила фахівець.

Її російський колега Дмитро Леонтьєв додав, що щастя не має ставати нав’язливою ідеєю – воно частіше приходить до тих, хто не шукає його навмисно.

«Давно вся світова філософія зрозуміла: коли щастя стає метою, воно від нас вислизає. Воно приходить не до тих, хто прагне щастя, а до тих, хто прагне чогось іншого, як побічний результат», – резюмував психолог.

Нагадаємо, раніше духовний лідер тибетського буддизму Далай-лама XIV розповів, як будь-яка людина може позбутися страждань і негативних емоцій та досягти щастя.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...