Стало відомо, коли закінчується прийом документів до професійно-технічних закладів освіти

Професійно-технічні навчальні заклади столицы прийматимуть документи від вступників до 31 серпня

Стало відомо, коли закінчується прийом документів до професійно-технічних закладів освіти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Прийом документів до професійно-технічних закладів освіти столиці розпочався 1 липня та триватиме до 31 серпня. Впродовж  зазначеного періоду вступники на базі 9 та 11 класів можуть подати до обраного закладу виключно оригінали документів.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили у Департаменті освіти і науки КМДА на власній сторінці у Facebook.

“Місто Київ забезпечує безкоштовне навчання для учнів у закладах професійно-технічної освіти столиці. Практика попередніх вступних кампаній демонструє, що кількість наданих місць для безкоштовного навчання збігається із запитом вступників, отже шанс навчатися безкоштовно досить великий”, – наголосили в КМДА.

Поряд з цим, як зауважили в  Департаменті освіти і науки столичної адміністрації, на спеціальності із завищеним попитом (наприклад: кухар, перукар, флорист, майстер нігтьового сервісу, автослюсар тощо) існують місця, які можуть оплачуватися за кошти фізичних/юридичних осіб (за контрактом).

“Досить часто роботодавці стикаються із дефіцитом кадрів серед робітничих професій. Високий попит зберігається і на працівників у IT-сфері: програмісти, розробники, адміністратори мереж. Поступово зростає роль транспортної галузі, саме тому спеціалісти з автомобільного обслуговування, логістики також мають попит на ринку”, – зазначили в прес-службі відомства.

За даними центрів зайнятості, у Києві найбільший попит на мулярів, слюсарів, електрозварників, кухарів та спеціалістів із інформаційного і програмного забезпечення.

“Знання та професійні навички за цими професіями можна здобути у професійно-технічних закладах освіти столиці”, – зазначили в  Департаменті освіти і науки столичної адміністрації.

Нагадаємо, в  Україні стартувала вступна кампанія 2019 року. З 1 липня абітурієнти можуть реєструвати електронні кабінети, через які з 10 по 22 число цього місяця можна буде подавати заяви до вузів. На бюджет в цьому році потраплять 182 600 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...