Українських школярів пообіцяли вчасно забезпечити підручниками

За словами профільного міністра, друк книжок йде за планом, а тому місцевим органам влади залишається лише своєчасно забезпечити доставку до школярів

Українських школярів пообіцяли вчасно забезпечити підручниками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До початку нового начального року міністерство освіти забезпечить необхідну кількість підручників для українських школярів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву профільного міністра Лілії Гриневич, виступаючи на координаційній раді з питань впровадження освітньої реформи в Україні.

Loading...

За словами Гриневич, минулого року було виявлено кілька проблем із забезпеченням шкіл підручниками, з яких відомство зробило відповідні висновки.

“До нового навчального року всі підручники мають бути доставлені на місця”, – підкреслила міністр.

Вона також зазначила, що на цей час підручники для другого класу надруковані майже на 70%, і до 2 серпня будуть доставлені до профільних органів обласних державних адміністрацій. Міністр додала, що книжки для п’ятого класу вже відгрузили на 100% плану, а шостого – на 25%.

Голова освітнього відомства також закликала місцеві органи своєчасно організувати доставку підручників з області в школи.

Нагадаємо, раніше Гриневич повідомляла, що в Україні скасовуються жеребкування на вступ до перших класів з 2019 навчального року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...