Лікарі знайшли невідомий смертоносний вірус: перші подробиці

Фахівці звернулися до Панамериканської організації охорони здоров'я з проханням надіслати до Болівії інфекціоніста і фахівця з лабораторних досліджень для допомоги в ідентифікації вірусу

Лікарі знайшли невідомий смертоносний вірус: перші подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Влада Болівії (Південна Америка) оголосили про поширення країною невідомого та смертельного вірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на міністра охорони здоров’я південноамериканської республіки Габріелу Монтаньо пише ТАСС.

Loading...

Болівію атакує невідомий і небезпечний вірус

Медики з підозрою на цю недугу госпіталізували п’ятьох осіб. І вже є перша жертва – лікар-практикант, яка, як передбачається, заразилася під час відвідування пацієнта в місті Каранаві департаменту Ла-Пас. Пізніше вірус підхопили ще двоє медиків, які спілкувалися з померлою. Зараз є ще троє хворих.

Пацієнти з підозрою на цей невідомий вірус ізольовані в одній з лікарень міста Ла-Пас. Лікуючим лікарям наказали не наближатися до них ближче, ніж на півтора метра.

Лікарі вже виключили ймовірність того, що постраждалі захворіли лихоманками денге, чикунгунья або іншими відомими вірусами.

Небезпечний вірус в Болівії

Болівійські фахівці дійшли висновку, що інкубаційний період вірусу 7-21 день. Симптоми: підвищення температури, головний біль, біль у м’язах і животі.

Тим часом, у Північній Америці, в США не можуть впоратися з епідемією кору. Тільки минулого тижня кількість хворих зросла на 14 осіб, а з початку 2019 року в країні зафіксовано вже 1 109 випадків захворювання. Вже підтверджені випадки захворювання на кір в 28 штатах. Зазначимо, вважалося, що США подолали епідемію кору в 2000 році. Однак спалах 2019 року перевищив показники 1992 року (в цей рік було зареєстровано найбільшу кількість випадків захворювань).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...