Медики: для кожної групи крові існують “специфічні” захворювання

Біохімічні процеси в крові людей протікають по-різному, в залежності від групи крові

Медики: для кожної групи крові існують “специфічні” захворювання
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Вчені встановили, що група крові людини впливає на схильність до певних захворювань.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Дніпровську панораму“, групу крові визначає певний склад білків. У зв’язку з цим складні біохімічні процеси в крові людей протікають по-різному, в залежності від групи крові.

Loading...

Перша група крові

Експерти кажуть, що власники першої групи крові часто стають “жертвами” бактерій, в тому числі бактерії Хелікобактер пілорі (причина виразкової хвороби). Крім того, ті ж самі білки часто стають мішенями для власного імунітету. Перша група крові завжди супроводжується величезною кількістю алергічних захворювань. При цьому люди з першою групою крові можуть не переживати через проблеми з серцево-судинною системою, печінкою і жовчним міхуром.

Друга група крові

Підвищена схильність до утворення пухлин, ревматичних захворювань.

Третя група крові

У людей з третьою групою крові збалансована нервова система і хороший імунітет, вони краще і швидше приходять в себе після хвороб, а онкологією страждають рідко. Однак часто носії цієї крові мають проблеми з нирками і суглобами. Найбільш типові захворювання у них – остеохондроз, радикуліт та різні форми ревматизму.

Четверта група крові

Вроджена схильність до підвищення тиску, через це людям з четвертою групою крові потрібно обмежувати себе у вживанні солі і стежити за власною вагою.

Нагадаємо, підвищене згортання крові, при якій вона стає занадто густою, може спровокувати розвиток захворювань серцево-судинної системи. В такому випадку, кров згущується ще більше, створюючи в артеріях закупорки, в результаті людина автоматично потрапляє в групу ризику інсультів, інфарктів, варикозу, тромбофлебіту, гіпертонії, вегето-судинної дистонії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця.

Раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про користь донорства.

Джерело: Народна Правда