Російські соціальні мережі використовують все менше українців, – дослідження

Виключення складає лише соціально-пошуковий ресурс "Яндекс"

Російські соціальні мережі використовують все менше українців, – дослідження
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відвідуваність забороненої в Україні російської соціальної мережі “ВКонтакте” за рік впала з четвертої на восьму позицію.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на результати дослідження компанії Factum Group Ukraine, які оприлюднені на сайті Інтернет-асоціації України (ІнАУ).

У червні ТОП-5 популярних доменів, відвідуваних українськими користувачами виглядав так: Google, Youtube, Facebook, Ukr.Net і сайт ПриватБанку.

Так, середньоденна частка аудиторії за місяць для доменів Google склала 59%, а місячний охоплення аудиторії – 83%. Для Youtube ці показники склали 41% і 70%, для Facebook 31% і 51%.

Заблокована в Україні російська соціальна мережа “ВКонтакте” за рік впала з четвертого місця за відвідуваністю (16% і 34%) на восьме (10% і 26% відповідно).

Друга за популярністю в Україні російська соцмережа “Однокласники” також втратила – з восьмого вона перемістилася на одинадцяте місце.

При цьому іншу тенденцію продемонстрував соціально-пошуковий ресурс “Яндекс” – він піднявся з десятого на дев’яте місце за відвідуваністю в Україні.

Нагадаємо, у травні 2017 року президент України підписав указ, який передбачає заморожування активів фізосіб і компаній, а також заборону інтернет-провайдерам надавати доступ до ресурсів «ВКонтакте», «Яндекс» та Mail.ru Group.

Джерело: Народна Правда