Цього разу скандалу не буде: іще один український телеканал влаштує телеміст

Очікується відвертий обмін думками у прямому ефірі

Цього разу скандалу не буде: іще один український телеканал влаштує телеміст
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міжнародний телеміст між Україною та Грузією планують провести “24 канал” і “Руставі-2”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “24 канал”, найближчими днями відбудеться телеміст між Україною і Грузією, де сторони обговорять свої проблеми у стосунках з Росією.

Формат майбутнього телемосту – відвертий і без купюр обмін думками у прямому ефірі між двома студіями, двома країнами: як нам протистояти спільній загрозі з боку Росії, нові правила світового порядку, чи є сенс розраховувати на гарантії і підтримку світових лідерів, як змінилися наші країни за час окупації частини територій і який план повернення?

“В суспільстві днями підняли тему про необхідність “пагаваріть” – то вважаю, що говорити справді треба! Але при цьому ретельно обирати співрозмовника!” – говорить Генеральний директор “24 каналу” Роман Андрейко.

З українського боку участь в дискусії візьмуть відомі журналісти та експерти. Але головне – поставити свої запитання і почути відповіді на них зможуть усі без винятку глядачі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генпрокуратура відкрила провадження про намір скоєння держзради через плани телеканалу “NewsOne” провести телеміст з російським каналом «Россия 24».

 

Джерело: Народна Правда