“Вийди звідси, розбійник”. Відео, як Зеленський вигнав чиновника з Бориспільської міськради

Президент виганяв секретаря декількома мовами

”Вийди звідси, розбійник”. Відео, як Зеленський вигнав чиновника з Бориспільської міськради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський ініціював скандал під час робочої наради у Борисполі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку “Офіс Президента України” на Facebook, Володимир Зеленський вигнав з наради секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка.

Інцидент трапився 10 липня під час візиту глави держави на Київщину.

“Коли багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я у своєму віці, мені 42 роки, бачив дуже багато людей. Я тут прочитав у газеті, скажіть, це правда чи ні? Член “Батьківщини”, секретар Бориспільської міської ради раніше судимий за ч. 3 ст. 142 КК України “Розбій, пов’язаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень… Ярославе Миколайовичу, це ви? Вийди звідси! Вийди, розбійнику! Погано чуєш? Англійською – еxit. Ідіть”, – зірвався Зеленський.

Робоча нарада Президента України в Борисполі. 10.07.2019.

Під час робочої наради в Борисполі, де обговорювалися проблеми регіону, Президент України Володимир Зеленський зі словами «Вийди звідси, розбійник!» вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка, який раніше був засуджений за ч. 3 ст. 142 КК – розбій із завданням тяжких тілесних ушкоджень.

Gepostet von Офіс Президента України am Mittwoch, 10. Juli 2019

Однак Годунок не погодився з ним і вступив у суперечку. “Смски йому дають читати, дурниці всякі!” – сказав він, згадавши слова з інавгураційної промови Зеленського, що “всі ми президенти”.

Зеленський відповів: “Та йди вже, Господи. Ти точно не президент, оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй, Господи”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Посол України в США Валерій Чалий розповів про підготовку візиту президента України Володимира Зеленського в Вашингтон.

 

 

Джерело: Народна Правда