Рада створює публічний реєстр педофілів: за що відтепер будуть каструвати

Закон набуде чинності на наступний день після офіційної публікації

Рада створює публічний реєстр педофілів: за що відтепер будуть каструвати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Верховна Рада доручила уряду створити публічний реєстр засуджених за зґвалтування неповнолітніх, а також прийняла законопроект № 6449 про хімічну кастрацію.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Формулювання дослівно таке: “вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних з вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди”.

Встановлено, що примусова кастрація полягає у введенні засудженому антиандрогених препаратів, які складаються з хімічних речовин, спрямованих на зниження лібідо і сексуальної активності. Примусова хімічна кастрація не застосовується до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років.

В Адмінкодексі встановили необхідність довічного нагляду за повнолітніми, засудженими до позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої або неповнолітнього, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього, статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, розбещення неповнолітніх. У таких випадках припинення адміннагляду не передбачено.

Кабміну доручили протягом двох місяців забезпечити створення публічного реєстру осіб, засуджених у відповідності зі статтями 152, 153, 155, 156 ККУ за:

  • зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього,
  • насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього,
  • статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості,
  • розбещення неповнолітніх.

Закон набуде чинності на наступний день після офіційної публікації.

Цей документ передбачає добровільну хімічну кастрацію і створення Єдиного реєстру злочинців, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього, доступ до якого буде у керівників дитсадків, шкіл, позашкільних навчальних закладів, дитячих медустанов або інших організацій, які надають послуги неповнолітнім.

Нагадаємо, 5 липня стало відомо, що у Верховній Раді зареєстровано доопрацьований законопроект №6607 про запровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...