Сім кіл пекла: мешканець “ДНР” поділився реаліями окупації

На окупованій території люди втомилися від війни.

Сім кіл пекла: мешканець “ДНР” поділився реаліями окупації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики перетворили життя місцевих жителів окупованого Донбасу в пекло – ціни високі, зарплати не платять, а на блокпостах можуть і зовсім відібрати останнє.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook користувач Maxim Iali, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Їхав в Київ потягом з Маріуполя в одному купе з жителем т. н. “ДыНыРы”. Впізнав мене. Весь вечір слухав про “принади” життя там. З приємного. Не дивлячись на вік “60+ “, підтримує Україну”, – пишеться в публікації.

Максим дізнався, що велика частина “гуманітарної допомоги” Ахметова була простроченою. Однак і за нею люди у Донецьку були змушені їздити по всьому місту, т. к. адреси роздачі змінювалися по кілька разів на день. Для літніх людей ці поневіряння коштували багато.

“Незважаючи на підтримку України і проукраїнську позицію, в голові вінегрет” штампів російської пропаганди. Ясно, що за вечір їх розвіяти неможливо. Емоції зашкалювали. І це людина з вищою освітою, управлінським досвідом і т. д. А що твориться в головах простих жителів ОРДЛО? І скільки часу знадобиться, щоб назад “вправити їм мізки? А адже це 3,5 млн громадян, які після повернення отримають право голосу. За кого вони будуть голосувати і звинувачувати у всіх гріхах?” – написав користувач.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1306186762867714&id=100004292079149

Нагадаємо, у Німеччині розпочався вже другий судовий процес проти іноземних найманців, які вбивали українців на Донбасі.

Також у так званій “ДНР” назвали імена “співробітників українських спецслужб”, нібито причетних до вбивства ватажка “ДНР” Олександра Захарченко.

Джерело: Народна Правда