“Ссишиш ти”. Омелян у мережі розгнівався на Зеленського

Омелян напророкував Зеленському долю ведучого "Сміхопанорами" в Ростові

”Ссишиш ти”. Омелян у мережі розгнівався на Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян різко відповів президенту України Володимиру Зеленському на його критику у відеозверненні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Омелян написав на власній сторінці у Facebook.

“Дуже лестить увага Президента України.  В кожному його ролику на внутрішньополітичну тематику присутнє згадування моєї скромної персони. Добре, що належне виховання, вища освіта і досвід роботи не дають шансу на народження у мене манії величі”, – прокоментував Омелян критику Зеленського і дорікнув, що президенті і його команда за майже два місяці роботи навіть не намагалися нічого зробити.

“Ви самі щось намагалися зробити? Майже два місяці вже пройшло…  Чи тупо немає повноважень, знань, вмінь, бачення, команди, бажання, часу? Ну, протягнете Ви на хайпі, «ссишиш, ти», «чєрт, лушпарік» ще місяць-другий.  А далі люди заглянуть у холодильник і запитають: «а що, крім Сватів і Кварталу 95 по телебаченню, нас годувати не будуть?»”, зазначив Омелян, пригадавши долю президента-втікача Віктора Януковича.

За словами Омеляна, повтору 2010 року не буде.

“Президент – це важко.  І для людини, яка ним є чи прикидається, і для власної родини. Готуйтеся, бо “дякую” ніхто не скаже точно, навіть якщо зробите грандіозні звершення. Пощастить, якщо не проклинатимуть. Щоправда, ілюзій щодо ймовірності таких змін у Вашому виконанні в мене вже не залишилося”, – резюмував Омелян.

Нагадаємо, 11 липня президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над законопроектом, який дозволить розширити дію закону про люстрацію на президента, членів уряду та керівників  інших відомств, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в 2019 році на День Незалежності не буде військового параду, а кошти, які повинні були виділити на нього, віддадуть на премії військовим.

Джерело: Народна Правда