Світ почув правду: Філарет прокоментував своє скандальне інтерв’ю окупантам

Патріарх Філарет зазначив, що можливо він помилився в тому, що дав інтерв'ю такому каналу

Світ почув правду: Філарет прокоментував своє скандальне інтерв’ю окупантам
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Почесний патріарх Філарет прокоментував своє скандальне інтерв’ю пропагандистському каналу “Росія 24”. Зокрема, він заявив, якщо передбачав бы негативну реакцію у суспільстві, можливо відмовився відповідати на питання російських журналістів. Однак для нього було важливо сказати правду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в інтерв’ю Громадському.

Loading...

Філарет заявив, що дає інтерв’ю всім, хто до нього звертається. При цьому він зазначив, що українські канали перекручують його слова, “вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі”.

“Тому зараз ЗМІ в більшості спрямовані на знищення Київського патріархату. Тому до цієї інформації потрібно підходити з цих позицій — підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, не підтримують», — заявив патріарх.

Філарет також зазначив, що “Росії 24” він надав правдиву інформацію, і яку далі не спотворили.

“Це вже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так от треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав”, — підкреслив Філарет.

Нагадаємо, заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) назвав почесного патріарха Філарета хворим, і нібито хвороба зробила його союзником в боротьбі проти Москви Томосу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...