ЦВК показала нові бюлетені для виборів до Верховної Ради: перше фото

На даний момент вже виготовлено 84% бюлетенів

ЦВК показала нові бюлетені для виборів до Верховної Ради: перше фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія презентувала новий дизайн бюлетенів для виборів 21 липня.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук, бюлетені для позачергових виборів до Верховної Ради будуть мати новий оригінальний дизайн.

“Тут таке стилізоване зображення будинку Верховної Ради. Такого дизайну на бюлетені ще не було. Це дуже сучасний дизайн, який відрізняється від того, що було на минулих виборах”, – сказала Сліпачук.

ЦВК показала нові бюлетені для виборів до Верховної Ради: перше фото

Бюлетені в багатомандатному виборчому окрузі будуть розміром 200 на 600 мм і в них будуть вказані назви 22 політичних партій. Бюлетені в одномандатних виборчих округах будуть різного розміру через різну кількість кандидатів.

Директор поліграфічного комбінату “Україна” Юрій Онищенко повідомив, що підприємство надрукувало для позачергових виборів народних депутатів, запланованих на 21 липня, 53 млн 500 тисяч виборчих бюлетенів.

Він додав, що на даний момент вже виготовлено 84% бюлетенів від загального замовлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вибори до Верховної Ради, призначені на 21 липня, відбудуться – Касаційний суд у складі Верховного суду задовольнив апеляцію Центральної виборчої комісії та скасував рішення Шостого апеляційного адмінсуду про повторне жеребкування партій.

Джерело: Народна Правда