Зеленський зажадав люстрації чиновників часів Порошенка

У президента напрацювали законопроект, який розширює список осіб, що підпадають під люстрацію

Зеленський зажадав люстрації чиновників часів Порошенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над законопроектом, який дозволить розширити дію закону про люстрацію на президента, членів уряду та керівників  інших відомств, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  йдеться у відеозверненні Зеленського, опублікованому у Facebook у четвер, 11 липня.

«Я щодня ламаю голову: що з ними робити. Може обміняти їх усіх на наших полонених? Чи може одягнути у браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову? Думаю, найменше, що можна зробити зараз — позбавити їх усіх можливості брати участь в управлінні державою», — заявив Зеленський.

За словами президента,  його команда напрацювала законопроект, який пропонує розширити дію закону “Про очищення влади” на всіх топ-чиновників, урядовців та народних депутатів, які обіймали свої посади з 23 лютого 2014 року до 19 травня 2019 року — тобто, за часів президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в 2019 році на День Незалежності не буде військового параду, а кошти, які повинні були виділити на нього, віддадуть на премії військовим.

Додамо, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликає українців влаштувати парад на День Незалежності України самотужки. На початку ранкового пленарного засідання Верховної Ради 10 липня спікер парламенту Андрій Парубій висловив ініціативу вийти на Хрещатик у День Незалежності і вшанувати подвиг захисників України.

Джерело: Народна Правда