Порошенко вигнали зі Сваляви під крики “Ганьба”!

Порошенко вигнали зі Сваляви під крики “Ганьба”!
Автор Желізняк Олександр в Правда про чиновників/Публікації

Петро Порошенко в рамках передвиборної кампанії своєї партії «Європейська солідарність» 10 липня відвідав Закарпатську область. У місті Свалява місцеві жителі прогнали колишнього президента України з мітингу під крики «Ганьба!», докоряючи йому в корупційному скандалі в державному концерні «Укроборонпром». 

 Нагадаємо, що в 25 лютого було оприлюднене розслідування журналістів Bihus.Info, в якому говорилося про те, що оточення П. Порошенко причетне до розкрадань в «Укроборонпромi». Зокрема, мова йшла про те, що вищі чиновники оборонної сфери отримували відкати з поставок російських контрабандних деталей для військової техніки, переплачуючи за них в три-чотири рази, і ці дії підпадають під ст. 110 КК України «Державна зрада». 

 За інформацією журналістів, учасниками злочинних схем були друг П. Порошенка, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський і його син Ігор Гладковський. Одним з організаторів схеми також називався генеральний директор «Укроборонпрому» Павло Букін. 

 Як видно на вiдеозаписі, учасники передвиборного мітингу в Сваляві кричали екс-президенту «Обікрав армію, всіх обікрав!», «Ганьба! Ганьба!». Жителі перекрили П. Порошенку прохід, звинувачуючи його в крадіжці (при цьому звучала нецензурна лексика), однак охорона все-таки провела його до автомобіля, на якому колишній президент відправився на зустріч з виборцями в Хуст. На вечір також був ще запланований передвиборний мітинг в Ужгороді. 

 У Сваляву П. Порошенко приїхав із Мукачева, де почався його передвиборний тур по Закарпаттю. Там зустріч з виборцями також закінчилася скандалом – місцева жителька скандувала на адресу колишнього глави держави образливі вигуки. 

 Треба відзначити, що передвиборний тур П. Порошенко по Хмельницькій області, що відбувся 4 липня, так само не обійшовся без скандалів. У самому обласному центрі колишнього президента зустріли криками «Ганьба!», а в селищі Ярмолинці також виникли питання про корупцію в «Укроборонпромi». 

 

Сергій Нікітін 

Джерело: Народна Правда