Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя

Дівчина і чоловік були знайомі близько року.

Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилася інформація про Віталія Чайковського, який підпалив свою дівчину Анастасію Ковальову в Запоріжжі. Чоловік був дуже ревнивим. Про це сама дівчина неодноразово писала в соціальних мережах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Loading...

Після тижня лікування в реанімації 22-річна Анастасія Ковальова померла. У дівчини не витримало серце. Її облив горючою речовиною наречений Віталій Чайковський і підпалив. Дівчина отримала 90% опіків тіла.

Повідомляється, що підозрюваний, родом з Донбасу, раніше не був судимий. Він офіційно безробітний, розлучений і має від першого шлюбу дитину.

Чоловік щедро обдаровував дівчину дорогими речами. Не шкодував грошей на дорогі подарунки і подорожі, за його власним твердженням, брав у батьків. Однак знайомі пари впевнені, що Віталій мав певний неофіційний заробіток в Інтернеті, а офіційно не влаштовувався, бо мав заборгованість по аліментах.

Анастасія і Віталій були знайомі більше року. У соціальних мережах дівчина викладала багато знімків з коханим і зізнань у почуттях. В одному з постів вона повідомила, що Віталій вперше покликав її заміж у другий день знайомства. А через пару місяців офіційно зробив пропозицію з обручкою і в присутності батьків.

Про ревнощі свого чоловіка дівчина неодноразово писала в соціальних мережах.

“Ніколи не просила подарунки, але при цьому він завжди до копійки на мене все витратить. Ми звичайна сім’я, але він з себе лізе, щоб подарувати золото, айфони, білизну за 2 тис., парфуми по 4 і багато іншого. Більше року відносин – та ні тижня без квітів. Якщо скандалимо, то пів квартири руйнуємо, миримося – друга половина страждає”, – розповідала Настя на своїй сторінці в мережі в кінці квітня.

Про те, що Віталій був ревнивим, розповідали і подруги загиблої, з якими вона майже не бачилася – він забороняв.

“Настя – моя подруга дитинства, я з нею дуже часто спілкувалася. Коли вона почала з ним зустрічатися, він її постійно ревнував, вона постійно практично вдома сиділа, з хати не могла вийти навіть на каву. Про нього я взагалі майже нічого не знаю. Коли з нею зустрічалися, вона казала, що він дуже хороший і все інше. Не думала, що він на таке здатний, відверто кажучи”, – підтвердила подруга Карина.

Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя Спалив дівчину на очах у перехожих: що відомо про вбивцю із Запоріжжя

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що в Запоріжжі хлопець підпалив співмешканку посеред вулиці, дівчина отримала страшні опіки. Чоловік після сварки випив, облив горючою речовиною свою дівчину і підпалив.

Джерело: Народна Правда
загрузка...