Не варто підігравати Путіну: українська діаспора пікетуватиме посольство Італії в США

У Нью-Йорку українці пікетуватимуть консульство Італії

Не варто підігравати Путіну: українська діаспора пікетуватиме посольство Італії в США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Волонтерська організація українців в США Razom for Ukraine проведе біля консульства Італії в Нью-Йорку 15 липня акцію протесту проти вироку Віталію Марківу, якого 12 липня в Італії засудили до 24 років в’язниці.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку заходу в Facebook.

“Підемо до італійського консульства в Нью-Йорку, щоб сказати італійським дипломатам про те, що підігравати Путіну не варто, а для збереження миру і законності в Європі проводити чесне судочинство зі слідчими експериментами на місцях та співробітництво з українською владою», – закликали організатори, додавши хештег #freeMarkiv.

Активісти вважають, що Віталій захищав свою Батьківщину, а отримав звинувачення у вбивстві і вирок в Італії.

Не варто підігравати Путіну: українська діаспора пікетуватиме посольство Італії в США Не варто підігравати Путіну: українська діаспора пікетуватиме посольство Італії в США

Нагадаємо, в Італії 30 червня 2017 року затримали Віталія Марківа, який служить у батальйоні оперативного призначення НГУ ім. Кульчицького на посаді заступника командира взводу.

Раніше радник глави Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що його затримання могли посприяти служби спеціального призначення Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда